27 Mart 2015 Cuma

Bitenler - Şubat / Mart 2015

Merhaba,
Bakalım son 2 ayda neler bitmiş..

Displaying PhotoGrid_1427447076958.jpg

 1.  Hemp Kenevirli El Kremi: Evladiyelik olan bu kremi evlatlarıma nasip olmadan bitirdim. Gözümde büyütmüşümdür belki. Yapısını ve yumuşatmasını çok sevdiğim bu kremin kokusu bazen beni öldürüyor. Tekrar alabilirim. Bademlisini de çok merak ediyorum. (kokusuna hastayım) Bir gün ona da sıra gelir elbet.
 2. Bioderma Atoderm Krem: Çok kuruyan ellerime çare ararken eczanede görüp almıştım. Yapısını kokusunu herşeyini çok sevdim. Tırnaklarıma yeterli gelmediğini düşünsem de ellerimi güzel nemlendiriyordu. İkili pakette satılıyordu. Yani 1 tane daha var. Daha iyisini bulamazsam alabilirim.
 3. Rexona Shower Clean Roll On: Kokusuna hasta oldum. Yapısını da sevdim genel olarak. Elimdekiler bitince tekrar alabilirim. Bu ürünlerin sağlıksız oldukları düşündürüyor beni gerçi ama nelerden zehirlenmiyoruz ki diyip pek de umursamıyorum.
 4. Salvador Dali Parfüm: Parfümünün adını unuttum ama bu açık mavi şişe D&G Light Blue kokusuna benziyor. Çok sevdim.
 5. The Body Shop C Vitaminli Göz Kremi: Ah neden eski formunu korumadılar sanki. Bunu da benzer ürün diyerek sattılar ama alakası olmadığını düşünüyorum. Çok kullanışlı gelmedi. Son zamanlarda gözümü yakmaya başladı. Lütfen önceki versiyonunu çıkarıııın. Bunu tekrar almayacağım.
 6. Neutrogena Pembe Greyfurtlu Yüz Kremi: Beğenerek kullandığım bir yüz kremi oldu. Kış aylarında nemlendirmesi pek yetmedi ama yağlarla vs. destekledim. Cildimde hiçbir sıkıntıya neden olmadı. Kokusunu da beğendim. Daha sonra tekrar alabilirim.
 7. Natura House L'Arganic El Kremi: Herşeyiyle sevdiğim bir el kremi oldu. Kokusu, yumuşatması, yapısı,kokusu, kokusu... :) Pompalı şişesi de kullanışlıydı. Lilakutudan biriken puanlarımla indirimli almıştım. Fiyatı yüksek olmasa tekrar alırdım.
 8. EST Perfume Jewels Try 2 Love: Daha önce arkadaşımda koklamış ve kokusunu beğenmiştim. Uzun zaman indirime girmesini bekledim. EST güzel bir indirim yapınca 3 tane farklı parfüm aldım. Birinin kokusunu pek beğenmedim, kuzenim beğenince kendime uygun olmadığını düşünerek kuzenime verdim. Bir süredir bunu kullanmaya çalışıyorum ama birşey beni rahatsız ediyor. Parfümden resmen tiksiniyorum. Bir tane daha kaldı ama o da içime çok sinmiş değil. Onu da deneyeceğim. Buna o kadar tahammül edemedim ki çöpe gönderiyorum. Eğer onu da gönderirsem EST'nin bana uymadığına emin olacağım. Yani bir daha almayacağım. (Bunu şubat ayı içerisinde yazmıştım. Martta da diğer şişeyi denedim ve tahammül edemedim. O da çöpe gitti.!!)
 9. The Body Shop Moringa Body Butter: Kokusunu çok seviyordum. Birkaç senede anca bitirdim. Bu butterların yapısını ve kokusunu çok seviyorum. Biraz ara verdikten sonra indirimde tekrar alacağım.
 10. Redken Saç Spreyi: Strawberrynet zamanından kalma. Saçımı çok sertleştirdiğini düşündüğüm için elim pek gitmiyordu. Tekrar deneyeyim dedim ama bozulmuş olduğu için yarı dolu çöpe gidiyor maalesef. 
 11. Pedix Ayak Maskesi: Vanilya Kutu'dan çıkmıştı. Uzun süre bekledi. 1 kere denedim ama çok da beğenmedim. Ayak Kremi gönderseler daha iyi olurdu. Kullanamadığım renkler ve böyle ürünler gönderdikleri için Vanilya Kutuyu uzun süredir almıyorum. Bunu da çöpe gönderdim. :(
 12. Yves Rocker Portakallı Duş Jeli: Bu ürünü doğumgünü hediyesi olarak seçmiştim. Başlangıç kokusu çok güzel ferah bir portakal kokusuyken sonradan daha sert bulaşık deterjanımsı bir kokuya dönüşüyor. Yapısı, köpüermesi gayet güzel. Bir süre sonra koku da kalmıyor zaten. Bir dahaki sefere başka bir kokuyu deneyeceğim.
 13. Adidas Roll On: Bunu parfüm- deodorant ve roll on olarak almıştım. Meyveli kokuları pek sevmememe sağmen bu setin kokusunu çok beğendim. Her gün kullandığım için bunu bitirdim.  Genel olarak ihtiyacımı karşılayan bir ürün oldu. Diğerlerine ne zaman sıra gelecek bakalım. Bu tarz ürünleri sürekli değiştirdiğim için tekrar sıra gelir mi bilmiyorum. 
 14. Oriflame Wonder Liner: Ucu kesik bir fırçaya sahip. Ben sivri uçlu eyelinerları daha kolay kullanıyorum. Rengi tam siyah rengini veriyordu Bunu tam bitiremedim. En son kullandığımda gözlerimi yaktığı için çöpe gönderiyorum. Tekrar almayacağım.
 15. Avon Dudak Kalemi - Red Brick: Tam bu renkleri sevmeye başlamışken kalemin bozulması? Yapısı yumuşaktı. Sadece ruj olarak bile kullanılabilir. Bulursam tekrar alabilirim.
 16. Yves Rocher Kıvırcık Saçlar İçin Sprey: Saçımı kısa kestirdikten sonra bu spreyleri içiyorum resmen. Son zamanlara doğru sprey kısmı bozulduğu için tam bitiremedim. Tekrar alacağım.
 17. Ulric de Varens - I Love You Parfüm: Yumuşacık kokan bir parfümdü. Pudralı vanilya diyebiliriz. Bu tarz kokuları seviyorsanız uygun fiyatlı bir alternatif. 

Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder